نکاتی که هنگام یادگیری رانندگی باید رعایت شود

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

نکاتی که هنگام یادگیری رانندگی باید رعایت شود

حفظ خونسردی و آرامش

هنگام یادگیری رانندگی باید تا آنجا که امکان دارد عجله نکنید و از دستورالعمل رانندگی پیروی کند. چندین هنر جو در هنگام رانندگی در صندلی راننده یخ می کنند. بنابراین، قبل از یادگیری آنچه که شما باید انجام دهید این است که نفس عمیق بکشید و کاملا آرام باشید.

حفظ وضعیت رانندگی مناسب

بسیار مهم است که حفظ موقعیت مناسب باشد. بنابراین، صندلی ماشین را تنظیم کنید. نگهداری یک حالت آرام بسیار ضروری است و ممکن است یادگیری شما را مختل کند. موقعیت نباید بیش از حد به فرمان و نه خیلی دور از آن باشد. یک موقعیت ایده آل به شما اجازه می دهد که بر روی رانندگی تسلط داشته باشید. بنابراین شما می توانید یک تجربه رانندگی راحت داشته باشید.

بستن کمربندایمنی

استفاده از کمربند ایمنی اجباری است. بهترین آموزشگاه راهنما و رانندگی دارای مربیانی هستند که قانون را دنبال می کنند و از همان ابتدا شما را تشویق می کنند تا این کار را انجام دهید.

همیشه از آینه دید عقب استفاده کنید

در روزهای آغازین وقتی یاد بگیرید که رانندگی کنید، بیشتر روی جاده پیش می روید و فراموش کنید که اطراف خود را بررسی کنید. در حقیقت، این اشتباه می تواند آسیب جدی را برای شما به ارمغان بیاورد زیرا وسیله نقلیه ناگهانی می تواند از سمت راست یا چپ خارج شود و منجر به حوادث شود. آنچه شما باید انجام دهید این است که بر ررانندگی و آینه ها کاملا مسلط باشید.

نادیده گرفتن رانندگان تحریک کننده

در حالی که در راه یادگیری رانندگی می کنید، افراد تحریک کننده تلاش می کنند تا شما را منحرف کنند. به سادگی از آن عبور کنید و توجهی نکنید. در عوض، روی جاده پیش رو تمرکز کنید و دستورالعمل مربی خود را دنبال کنید و یاد بگیرید رانندگی کنید.
.
منابع:
.http://kouroshdriving.com

نکاتی که هنگام یادگیری رانندگی باید رعایت شود
top