راز زیبایی ریانا ستاره موسیقی پاپ، ریانا چطور آرایش می‌کند؟

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

روش استفاده از فونداسیون به سبک ریانا

ریانا کار آرایش خود را (البته پس از آماده سازی پوست) با زدن کرم پودر آغاز می‌کند. او برای پوشش دادن تمام صورت از سه قطره (سه بار فشار دادن پمپ) کرم پودر استفاده می‌کند که مقداری نسبتا زیاد است. کرم پودری که او به کار می‌برد یکی دو درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست او است و حالتی درخشان و شاداب به چهره او می دهد. او برای زدن کرم پودر از اسفنج آرایشی استفاده می‌کند و پوششی کامل روی چهره خود به وجود می‌آورد. استفاده از کرم پودر زیاد روی صورت سبک خاص ریانا است که به پوشش دهی بیشتر به روشی غیرمعمول اما موثر منجر می‌شود.

کانتور کردن به سبک ریانا

ریانا می‌گوید کانتور کردن چهره پس از پوشش دادن کامل آن با فونداسیون اهمیت بسیار زیادی دارد اما او معتقد است روش‌هایی که در کلیپ‌های آموزشی یوتیوب و اینستاگرام و … مشاهده می‌کنید الگوی مناسبی برای این کار نیستند و شما باید کانتور کردن را به سبک خودتان و مناسب چهره خودتان انجام دهید چون هر کسی فرم چهره متفاوتی دارد. اگر به خاطر داشته باشید ریانا در سال‌های اخیر دچار اضافه وزن شده بود که این چاقی چهره را با کمک کانتور کردن پنهان می‌کرد و کمتر کسی متوجه چاقی چهره او شد. او از استیک‌های کانتور به رنگ شکلاتی استفاده می‌کند و توصیه می‌کند که موقع کانتور کردن، گردن را فراموش نکنید، چون گردن کشیده و لاغر شما را لاغر و خوش اندام نشان خواهد داد.

کانسیلر همیشه بهترین گزینه است

او برای پوشش دادن لکه‌های پوستی و تیرگی زیر چشم و … از کانسیلر استیکی استفاده می‌کند و معتقد است که کانسیلر بهترین راه حل برای مخفی کردن این مشکلات پوستی است. ریانا قبل از استفاده از کانسیلر آن را با دستان خود گرم می‌کند تا نرم و قابل استفاده شود سپس مقداری از آن را زیر چشمان خود می‌کشد و با استفاده از اسفنج آرایشی آن را محو می‌کند. او می‌گوید: “همه ما می‌دانیم که کانسیلر برای پوشاندن تیرگی دور چشم، پف زیر چشم، بی‌خوابی و تصمیمات بد زندگی ساخته شده است.”

تثبیت کردن آرایش به سبک ریانا

پس از استفاده از فونداسیون، کانتور و کانسیلر ریانا سراغ تثبیت کردن آرایش خود می‌رود و برای این کار از پودر تثبیت کننده بی‌رنگ استفاده می‌کند. او معتقد است هر آرایشی نیاز به تثبیت کردن دارد و شما بدون استفاده از تثبیت کننده نمی‌توانید از منزل خارج شوید. اگر این تثبیت کننده را در کیف روزمره خود قرار دهید کار شما بسیار ساده‌تر خواهد شد و در طول روز می‌توانید از آن استفاده کنید. ریانا می‌گوید: “اگر تثبیت کننده در کیف من جا نشود چاره‌ای ندارم جز این که کیفم را عوض کنم!”

استفاده غیرمعمول از محصولات آرایشی

ریهانا علاقه زیادی به آرایش دارد و همین مساله باعث شده است که او دوست داشته باشد با لوازم آرایشی کارهایی تفریحی و خلاقانه انجام دهد. به طور مثال وقتی نوبت استفاده از برنزه کننده می‌رسد او آن را روی همه قسمت‌های صورتش می‌مالد تا به قول خودش چهره‌ای گرم‌تر داشته باشد. سپس او از همان برنزه کننده به عنوان سایه چشم هم استفاده می‌کند تا به چشمانش عمق بدهد و آن‌ها را جداب‌تر کند. در ادامه او از یک سایه روشن‌تر با ته رنگ صورتی زیر چشم‌هایش استفاده می‌کند و مقداری از آن را روی گونه‌هایش نیز می‌مالد. او می‌گوید اگر می‌خواهید رژگونه را درست استفاده کنید حتما لبخند بزنید چون با این کار محل صحیح برای رژگونه زدن مشخص می‌شود.

پوشاندن پف زیر چشم با سایه تیره رنگ

ریانا اعتراف می‌کند که خواب کافی ندارد و همین مساله باعث ایجاد پف زیر چشم‌هایش می‌شود. او برای پوشش دادن این پف‌ها از یک سایه قهوه‌ای تیره استفاده می‌کند. این سایه تیره نه تنها پف‌ها بلکه تیرگی‌های زیر چشم و چین و چروک‌ها را نیز می‌پوشاند و چهره‌ای سر حال و شاداب به او می‌دهد. برای این که چشم‌های ریهانا بازتر به نظر برسد و خستگی اطراف چشم‌هایش مشخص نباشد او کمی سایه اکلیلی طلایی رنگ به گوشه چشم‌هایش می‌زند تا به قول خودش حالتی خوشمزه و جذاب به آن‌ها بدهد.

استفاده از چند لایه هایلایت کننده

ریانا علاقه خاصی به استفاده از هایلایت کننده دارد و همه ما او را با آرایش براق و درخشان می‌شناسیم. او از استفاده از هایلایت کننده در مقدار زیاد هراسی ندارد و حتی از چنین لایه و رنگ مختلف هایلایت روی هم استفاده می‌کند تا درخشش و براقی بیشتری به چهره‌اش بدهد. در ویدئوی آموزشی ریانا، او از سه رنگ مختلف هایلایت استفاده می‌کند و دلیل این کار را علاقه زیاد به هایلایت می‌داند، علاقه‌ای که شاید همه ما به این وسیله آرایشی داریم اما جرات و جسارت کافی برای داشتن چهره‌ای درخشان و براق نداریم.

استفاده از هایلایت کننده روی بدن

یکی از نکات جالب توجه ویدئوی آموزشی ریانا، لحظه‌ای است که او هایلایت را روی شانه‌های خود استفاده می‌کند تا آن‌ها را براق نشان دهد. علاقه ریانا به هایلایت‌های رنگی در حدی است که در گذشته یعنی زمانی که هنوز در کارائیب زندگی می‌کرد برای خودش هایلایت می‌ساخت. او سایه‌های چشم اکلیلی را در رنگ‌های مختلف پودر کرده و با روغن بدن مخلوط می‌کرد و در یک ظرف نگهداری می‌کرد تا از آن برای آرایش استفاده کند. اما با برند لوازم آرایشی او و ابداعات آن دیگر نیازی به این کار نیست، محصول جدید برند فنتی بیوتی موسوم به بادی لاوا (یعنی گدازه بدن) این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد. او برای این کار از برس کابوکی استفاده می‌کند و روغن براق را روی شانه‌هایش می‌زند تا جلوه‌ای درخشان به آن‌ها بدهد، کاری که شما هم می‌توانید انجام دهید تا در مهمانی‌ها به معنای واقعی کلمه بدرخشید.
.
منابع: مجله قرمز | https://redmag.ir

کسب و کارها و اصناف
فهرست

مراکز و مشاغل