بهترین کرم روشن کننده برای داشتن پوست شفاف و روشن

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب
داشتن پوست روشن و شفاف آرزوی هر خانمی است . راه و روش های سنتی و مدرن زیادی وجود دارد که کمک می کند تا پوست شما روشن شده و از شفافیت زیادی برخوردار شود. اگر طرفدار استفاده از کرم روشن کننده پوست نیستید می توانید روش های سنتی و خانگی را هم امتحان کنید. مثلاً می توانید از ماست استفاده کنید. مالیدن ماست به پوست صورت به مدت چند دقیقه و شستن آن با آب ولرم، کمک می کند پوست زیبا و شفافی داشته باشید.

چگونه پوست روشن و شفاف داشته باشیم ؟

پیشنهاد دیگر، آرد نخودچی است. ترکیب این آرد با گلاب کمک می کند تا پوست زیبا و براقی داشته و روغن های اضافی پوست شما به کل از بین برود. تنها کافی است که آرد نخودچی را با گلاب ترکیب کرده و خمیر به دست آمده را روی پوست خود بمالید. بعد از خشک شدن کامل، این ماسک را با آب شست و شو داده و شاهد اثرات همان لحظه آن باشید.
اما ایراد کار روش های سنتی کم نیست . روش های سنتی شاید برای خیلی ها حوصله سر بر باشد زیرا به مدت زمان بسیار زیادی برای اثرگذاری نیاز دارند . درنتیجه اگر به دنبال بهترین تاثیر بر روی پوست خود هستید و قصد دارید تا در بازه زمانی کمتری به پوستی روشن و شفاف دست پیدا کنند، ما به شما استفاده از کرم های روشن کننده پوست را توصیه می کنیم.
.

معرفی کرم روشن کننده نئودرم

کرم روشن کننده Vitamin C Plus مارک ایرانی نئودرم، دارای ویتامین های A، E و C بوده و به روشن کردن پوست صورت کمک می کند. این کرم می تواند لک های پوستی شما را کاهش داده و در ضمن از تشکیل رادیکال های آزاد جلوگیری به عمل آورد.
با استفاده مدوام از این محصول، پوستی روشن، یکدست و درخشان خواهید داشت. به علاوه کرم روشن کننده نئودرم، می تواند به از بین رفتن لک های پوستی ناشی از نور آفتاب نیز کمک کند.

  • پر فروش ترین
  • روشن کننده پوست
  • ساخت ایران
  • برند نئودرم
  • کیفیت بسیار بالا
  • ساخت پوست یکدست

.

آیا می دانید کرم روشن کننده پوست مناسب شما چیست؟

کرم روشن کننده مناسب را باید بر اساس نوع پوست انتخاب کرد. خیلی ها با نوع پوست خود آشنا نیستند. برای همین توصیه می کنیم که صورت خود را با آب و شوینده مناسب شسته و حال تشخیص دهید که پوست شما خشک، چرب، نرمال و یا مختلط است.
از آن جایی که کرم های روشن کننده دارای موادی بازی مانند هستند، سبب خشک شدن پوست ها می شوند. پس اگر پوست حساس و خشکی دارید حتی الامکان از روشن کننده ای استفاده کنید که حاوی روغن های مخصوص است. اصولاً پوست های چرب مشکلی با روشن کننده پیدا نخواهند کرد و نسبت به پوست های خشک سریع تر جواب می گیرند.
بهتر است قبل از استفاده از کرم های روشن کننده، صورت خود را از هر گونه آلودگی پاک کرده و آنگاه کرم را با ماساژ بسیار ملایم و رو به بالا، به خورد پوست بدهید. همچنین ماساژ های خشن و محکم پوست را فراموش کنید و سعی کنید با پوست خود مهربان باشید تا پوست روشن، شفاف و شادابی داشته باشید.

.
منابع:
.https://mag.arayeshyab.com