میسلار واتر چیست و چه کاری انجام می دهد؟

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

میسلار واتر چیست؟

یکی از بهترین محصولات آرایشی که شما می توانید با استفاده از آن، صورت خود را پاک کنید، میسلار واتر است. میسلار واتر درواقع نوعی پاک کننده صورت است که سال ها در اروپا مورد استفاده قرار می گرفت. با استفاده از این محصول، دیگر نیازی به شست و شوی صورت نخواهید داشت، ضمن آنکه پوستی شاداب و نرم به خود هدیه می دهید.
با استفاده از میسلار واتر، شما می توانید تمامی ناخالصی های اضافی روی پوست خود را از بین ببرید و در نهایت پوستی نرم داشته باشید. این محصول حاوی ذرات روغنی است و می تواند ناپاکی ها و آلودگی ها را به خود جذب کرده و پوست را تمیز کند.
جالب این جا است که شما با این محصول، دیگر نیاز به استفاده از سایر محصولات پاک کننده نخواهید داشت، چرا که به کمک آن می توانید تمامی مواد آرایشی پوست، لب، ابرو، چشم و … را به راحتی پاک نمایید.
میسلار واتر شفاف است و ظاهری شبیه به آب دارد. هنگامی که آن را روی صورت خود می زنید، درست همانند آهنربا، تمامی مواد آرایشی و آلودگی ها را از روی صورت شما پاک می کند. جالب اینجاست، طراحی این محصول به گونه ای انجام شده است که بدون خشک کردن پوست، آن را تمیز می کند و ضمنا رطوبت مورد نیاز صورت را نیز فراهم می سازد.
.

چگونه از میسلار واترها استفاده نماییم؟

برای استفاده از این محصول نیز مانند سایر پاک کننده های آرایشی عمل کنید؛ درواقع آغشته کردن یک توپک پنبه ای و یا پد آرایشی به میسلارواتر می تواند کار را برای شما آسان نماید.
پس از آغشته کردن پنبه به این پاک کننده، آن را به آرامی روی صورت خود بکشید. این کار را تا زمانی ادامه دهید که دیگر هیچ اثری از لکه های رنگی آرایشی و یا آلودگی روی پد ظاهر نشود.
برای پاک کردن آرایش چشم، بهتر است یک پد و یا پنبه تمیز بردارید و آن را به میسلارواتر آغشته کرده و سپس شروع به تمیز کردن چشم خود کنید. برای تمیز کردن چشم های خود، پنبه را روی پلکتان به آرامی فشار دهید و چند ثانیه در همان نقطه نگه دارید. سپس پد و یا پنبه را از روی چشم خود بردارید. در این حالت خواهید دید که میسلار واتر درست همانند آهنربا، تمامی رنگ ها و آلودگی ها را به خود جذب کرده و دیگر هیچ اثری از کثیفی روی چشم شما باقی نمانده است.
درست است که روش های مختلفی برای تمیز کردن آرایش وجود دارد و بسیاری از خانم ها، شست و شو با آب و صابون را ترجیح می دهند، اما لازم به ذکر است که استفاده از میسلارواتر می تواند بهترین راه باشد، چرا که ضمن پاک کرن کردن آرایش از روی صورت، به پوست شما آسیبی وارد نمی کند. در صورتی که استفاده مداوم از صابون، ممکن است پوست شما را خشک نماید.
.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، شما با استفاده از میسلار واترها می توانید به راحتی و بدون نیاز به آب، صورت خود را تمیز کنید. توجه داشته باشید که این محصولات به پوست شما آسیب وارد نکرده و رطوبت صورت شما را حفظ می کنند.

.
منابع:
.https://mag.arayeshyab.com