روش های موثر آبرسانی پوست

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب
H2O ساده ترین و در دسترس ترین منجی زیبایی برای پوست های کم آب است. آب زیادی بنوشید تا به هضم غذایی که می خورید کمک کرده و در ضمن پوست خود را با درخشش زیبایی کامل کنید. هیدراته کردن و آبرسانی پوست باعث می شود که پوست کشیده تر و باطراوت تر به نظر برسد.
اگر میزان آب مصرفی روزانه خود را افزایش دهید، خیلی زود متوجه تغییر رنگ و روشن و شفاف شدن پوست خود خواهید شد. بهترین مرطوب کننده پاییزی شاید بتواند تا حدود زیادی خشکی پوست شما را جبران سازد، اما لازم است که به جز آن، به اصول و مراقبت های دیگر نیز توجه داشته باشید.
تکنیک های زیر برای آبرسانی به پوست و هیدراته نگه داشتن آن به شما کمک می کنند:

1٫ پوست خود را روزانه تمیز کنید

برای تمیز کردن روزانه پوست، باید یک شیرپاک کن مناسب انتخاب کنید.
.

۲٫ برای آبرسانی پوست خود، از آووکادو غافل نشوید

آووکادو برای تغذیه موها و نیز تغذیه پوست یک منبع عالی محسوب می شود. آووکادو مملو از چربی ها، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های سالم است که همگی برای کمک به آبرسانی به پوست چه آن را میل کرده یا به شکل ماسک استفاده کنید؛ بسیار اثربخش خواهد بود.
.

۳٫ از دستگاه رطوبت ساز استفاده کنید

برای کمک به نبرد با خشکی پوست، میزان رطوبت در خانه خود را با یک مرطوب کننده تقویت کنید. سارا جونز، متخصص زیبایی توضیح می دهد: “قرار دادن یک مرطوب کننده در اتاق خواب به جلوگیری از خشک شدن پوست کمک می کند.” وی می افزاید: “دستگاه های رطوبت ساز برای سیستم تنفسی شما مفید هستند و همچنین به شما کمک می کنند خواب بهتری داشته باشید.”
.

۴٫ برای آبرسانی پوست از کرم یا ماسک عسل استفاده کنید

عسل مملو از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات درمانی است که برای زیبایی صورت و رفع خشکی آن عالی عمل می کنند. عسل در واقع یک مرطوب کننده طبیعی است که در حفظ رطوبت پوست، گاردی مناسب دارد. عسل را روی پوست خشک بمالید و بگذارید برای ۵ دقیقه باقی بماند. سپس پوست خود را به کمک آب گرم شستشو دهید.

.
منابع:
.https://mag.arayeshyab.com

کسب و کارها و اصناف
فهرست

مراکز و مشاغل