۹ ایده جالب برای ابراز علاقه به شوهرمان

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

۱. یادداشت‌های خلاقانه برایش بنویسید

پیدا کردن کلمات مناسب برای گفتن آن‌چه در قلب‌تان دارید، گاهی بسیار دلهره آور است. این فرآیند را جالب و عشوه‌گرانه کنید، این‌کار به شما کمک ‌می‌کند بتوانید به او بگویید که چه احساسی به او دارید. نترسید و یک تصویر بامزه به یادداشت‌تان اضافه کنید- این‌کاراو را شگفت‌زده خواهدکرد و خنده بر لبان‌اش خواهدآورد.

۲. بگذارید مستقل باشد

بودن در یک رابطه به این معنا نیست که ۲۴ ساعت روز و هفت روز هفته به‌هم‌بچسبید. بگذارید به علائق‌اش بپردازد و با دوستان‌اش بیرون برود. نشان‌دادن این‌که به او اعتماد دارید باعث می‌شود قدردان‌تان باشد و به شما و رابطه‌تان اعتمادکند.

۳. او را برای دنبال‌کردن رویاهای‌ش تشویق کنید

او را حمایت‌کنید به خواسته‌های‌ش در زندگی برسد. کمک‌اش کنید و به اواعتماد‌به نفس بدهید تا قابلیت‌هایش را ببیند. او را محدود نکنید. این‌گونه می‌توانید عشق و توجه‌تان را به او نشان بدهید. این چیزی است که رابطه و عشق او به شما را محکم‌تر خواهدکرد.

۴. از چیزهایی که برای او لذت‌بخش است یادداشتی تهیه‌کنید

یادداشتی تهیه‌کنید از چیزهایی که او دوست دارد یا انجام‌می‌دهد، مثلا این‌که قهوه‌اش را چه‌طور می‌خورد یا چه‌چیزی برای تماشاکردن یا مطالعه‌ دوست دارد. این چیزهای کوچک نشان می‌دهند شما به او علاقمند هستید و توجه دارید و به رابطه‌تان معنا و ارزش می‌دهند؛ چون همین چیزهای کوچک بسیار تاثیرگذار هستند.

۵. به او بگویید عاشق‌اش هستید و چه احساسی را در شما ایجاد ‌می‌کند

گرفتار این تصور نشوید که او می‌داند شما چه احساسی درباره‌اش دارید. اجازه‌بدهید مردتان بداند چه احساسی به او دارید و چه احساسی را در شما ایجاد می‌کند. این‌کار باعث می‌شود اعتماد به نفس او بالا ‌برود و او متوجه بشود که عاشق‌اش هستید و قدرش را می‌دانید.

۶. کیک یا غذای مورد علاقه‌اش را برایش بپزید

می‌گویند راه ورود به قلب مرد، شکم او است. بنابراین کیک یا غذای مورد علاقه‌اش را برایش بپزید. این باعث می‌شود او احساس خاص بودن بکند، چون می‌داند شما به خاطر او این همه زحمت کشیده‌اید.

۷. لباسی را بپوشید که دوست دارد بر تن‌تان ببیند

پوشیدن لباسی که می‌دانید او دوست دارد بر تن‌تان ببیند، نه‌تنها به شما احساس خاص بودن می‌دهد بلکه باعث خواهد شد او حس کند تنها مرد حاضر است. زمانی که بداند شما کوشیده‌اید فقط به‌خاطر او خود را بیارایید، عشق و اعتمادش نسبت به شما افزایش خواهدیافت.

۸. از چیزهایی که در او می‌پسندید تعریف کنید

به او بگویید عاشق کدام ویژگی‌هایش هستید و کدام کارهایی که برایتان انجام می‌دهد شما را به تحسین وا‌ می‌دارد. با دلگرم کردنش او را از احساستان نسبت به خودش مطمئن می‌کنید و باعث خواهیدشد که او احساس کند محبوب و باارزش است.

۹. درباره‌ی چیزهایی که شما را نگران می‌کند با او صحبت کنید

به او فرصت بدهید قهرمان شما باشد. با گفتن نگرانی‌های زندگی‌تان از او مشورت بخواهید. او عاشق این است که فرصتی برای کمک به شما داشته‌باشد و به شما نشان بدهد چقدر دوست‌دارد از شما حمایت کند و دردهای‌تان را ازبین ببرد.

.

منبع: حیاط خلوت/https://hayatkhalvat.com