می خواهم شوهرم را از یک خانم دور کنم ، چطور او را به طرف خودم جذب کنم؟

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

یکدیگر را ببخشید

سعی کنید در اولین برخورد با چاشنی شوخی، لبخند یا رفتارهای شیرین و جذاب همچون اوایل ازدواج، سنگینی فضای موجود بین خودتان را کمتر کنید تا راحت تر و سریع تر کدورت میان شما از بین برود. شما باید یکدیگر را ببخشید تا بتوانید به همدیگر اعتماد کنید و به امید آینده ای روشن، زندگی مشترک را از سر بگیرید.

از یک واسطه کمک بگیرید

از یک واسطه که مورد تایید هر دو نفر شماست، کمک بگیرید. این گونه افراد معمولا توانایی ساده و تسهیل کردن شرایط موجود و امکان انتقال نظرات را به دو طرف با رعایت احترام و حفظ حرمت دارند.

سهم خودتان را بپذیرید

سعی کنید سهم خود را در ایجاد مشکلات بپذیرید. معمولا انتظار می رود زوج ها پس از گذشت یک دوره بحرانی، به واکاوی نقش خود در مشکلات بپردازند و اولین قدم برای پذیرفتن اشتباهات این است که فرد بگوید: «قبول دارم که من هم کوتاهی کردم یا تند رفتم یا اگر این طور رفتار نمی کردم، شاید این اتفاق نمی افتاد یا…» .

عذرخواهی کنید

مرحله بعد عذرخواهی بابت رفتارها و حرف هایی است که خودتان را در آن ها مقصر می دانید. در نظر هر دو نفرتان این رفتار آگاهانه، بسیار دلنشین و آرام بخش است و میزان زیادی از کدورت بین شما را از بین خواهد برد.

گذشته را نبش قبر نکنید

به جای نبش قبر گذشته به بررسی مشکلات فعلی و راه حل های مفید و موثر بپردازید و بر راه حل هایی که هر دو درباره آن توافق دارید، متمرکز شوید. همچنین متعهد شوید یک سری مسائل را عملی کنید. مهم ترین تعهداتی که هر دو نفرتان باید بدهید عبارت است از: قهر ممنوع، ترک منزل ممنوع، تکرار خاطرات تلخ گذشته ممنوع و….

مهارت های زناشویی تان را تقویت کنید

برای جذب همسرتان، موثرترین راه، تقویت مهارت های زناشویی در ابعاد مختلف عاطفی، کلامی، جنسی، اخلاقی و… است. شناخت دقیق تر ویژگی های شوهرتان اعم از عوامل برانگیزاننده شادی، محبت و صداقت در وی و این که چه مواردی موجب به هم ریختگی و آشفتگی اش می شود، در وابسته کردنش به خودتان و زندگی مشترک تان تاثیر شگرفی دارد. فراموش نکنید اقتدار و حفظ حرمت برای مردان اهمیت زیادی دارد و شما باید آن را از طریق کلام و رفتار در وی زنده کنید.منبع : khorasannews.com

.

منبع: حیاط خلوت/https://hayatkhalvat.com