روش‌های مختلف خرید دکمه

به طور کلی به چهار صورت می شود دکمه را خریداری کرد:

  • تکی
  • عمده
  • به صورت تناژ
  • اینترنتی

 

خرید دکمه به صورت تکی ( تعداد کم )

خریداران تکی دکمه، افرادی هستند که در خانه به صورت تفننی خیاطی می کنند یا دکمه لباس آن ها افتاده است. برای خرید دکمه تکی، باید به خرازی های  محلی مراجعه کرد تا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

این تفکر اشتباه است که برای خرید ارزان تر تعدادی معدود دکمه به بازار مراجعه شود، زیرا در بازار، فروش اکثر مغازه داران به صورت عمده است و یا اگر فروش تکی صورت بگیرد، قیمت آن نسبت به خرازی های محلی بیشتر خواهد بود.

 

خرید دکمه به صورت کلی

خریداران کلی دکمه، صاحبان تولیدی ها یا کارگاه های دوخت لباس هستند. برای این دسته از خریداران به صرفه نیست که از خرازی های محلی، دکمه های مورد نیاز خود را خریداری کنند. در بازار راحت تر می توان تنوع و کیفیت های مورد نظر را برای پوشاک پیدا کرد. همچنین در بازار، دکمه ها قیمت های متنوع تری دارند، در نتیجه تولید کننده نسبت به موقعیت خود انتخاب گسترده تری دارد.

buttons

خرید دکمه به صورت تناژ

صاحبان مغازه های دکمه فروشی، دکمه را به صورت تناژ خریداری می کنند. این مغازه ها، دکمه ها را در سطح فروشگاه های محلی توزیع می کنند و یا به طور مستقیم با تولیدکنندگان در ارتباط هستند.

 

خرید دکمه اینترنتی

راحت ترین و مطمئن ترین روش خرید، خرید اینترنتی است. در این روش می توان هم به صورت تکی و هم به صورت عمده خرید کرد. از مزایای بسیار خوب این روش این است که می توان تنوع محصولات را دید و حق انتخاب بیشتری داشت، قیمت ها مناسب تر است، توضیحات کافی در مورد محصول وجود دارد و در وقت نیز صرفه جویی می شود. البته باید دقت کرد که خرید از سایت های معتبر اینترنتی صورت گیرد.