انتخاب خودروی مناسب اسباب کشی

انتخاب خودروی مناسب اسباب کشی

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب

وسیله مناسب جهت اسباب کشی

برای پیدا کردن وسیله مناسب جهت اسباب کشی پس از ارزیابی مقدار بار با شرکت های حمل و نقل معتبر تماس بگیرید . آگهی این شرکت ها را می توانید روی در و دیوار و روزنامه ها ببینید یا اگر یکی اقوام و دوستان شما بتازگی اسباب کشی کرده است می توانید از آنها آدرس یا شماره تلفن شرکت های حمل بار را بگیرید.

یکی دیگر از موارد مهمی که باید برای یافتن وسیله مناسب جهت اسباب کشی مورد نظر قرار دهید این است که اسباب کشی شما درون شهری است یا بین شهری و همچنین فصل اسباب کشی نیز برای یافتن وسیله مناسب جهت اسباب کشی بسیار مهم است و اگر احتمال برف و باران باشد باید از ماشین های خاص برای حمل و نقل استفاده کنید. .برخی از شرکت های حمل و نقل حتی وسایل شما را بیمه می کنند و شما با خیال راحت می توانید اطمینان حاصل کنید که وسایل خودتان را سالم تحویل می گیرید.

شایان ذکر است که نحوه بسته بندی شما قطعا در انتخاب وسیله مناسب جهت اسباب کشی تعیین کننده خواهد بود . هرچه لوازم منزل را مرتب تر بسته کنید . کارتن های کمتری پر می کنید که جای کمتری اشغال می کنند بنابراین به وسیله کوچتری حتی یک وانت بار احتیاج خواهید داشت.

اگر خودتان وسیله شخصی دارید برای کم کردن هزینه حمل و نقل می توانید برخی از وسایل از جمله گل و گیاه و لباس ها را با خودروی خودتان به خانه جدید ببرید و فقط وسایل بزرگتر را با کامیون یا وانت بار جابجا کنید. علاوه بر این موقع اسباب کشی می توانید از اقوام و دوستانتان که خودروی شخصی دارند بخواهید در حمل و نقل به شما کنند در این صورت به وسیله کوچکتری برای حمل و نقل نیاز خواهید داشت.

انتخاب خودروی مناسب اسباب کشی

نکات مهم در انتخاب وسیله مناسب جهت اسباب کشی

۱-توجه داشته باشید که اگر وسیله بزرگتری نسبت به مقدار بار انتخاب کنید فضای خالی موجود در وسیله باعث تکان خوردن وسایل حین حرکت شده و امکان آسیب دیدن وسایل افزایش می یابد.

۲- شایان ذکر است که سرعت یک خودروی بزرگ کندتر از خودروی سبک تر است.

۳- به ممنوعیت تردد ماشین های حمل بار بزرگ دقت کنید و برای کاهش هزینه های اسباب کشی بهترین و کوتاه ترین مسیر را انتخاب کنید.

۴- بدیهی است که هزینه حمل بار با خودروهای بزرگتر بیشتر از سرویس های کوچکتر است و با انتخاب وسیله کوچکتر در صورت امکان در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

۵- برای برخی از خودروهای باربری بزرگ امکان پارک در کوچه وجود ندارد و ممکن است مسافت بیشتری برای انتقال اثاثیه مورد نیاز باشد . بنابراین بهتر است پیش از جابجایی مسیر را چک کنید و بر اساس آن خودروی مناسب را جهت حمل بار انتخاب کنید.

دقت کنید که مسافت بیشتر برای جابجایی وسایل باعث افزایش زمان و هزینه خواهد شد و علاوه بر این خستگی کارگران حین جابجایی وسایل احتمال صدمه دیدن وسایل را افزایش می دهد. با انتخاب یک خودروی مناسب حمل بار از این مشکلات به راحتی پیشگیری کنید و به خاطر داشته باشید که کار اسباب کشی به اندازه کافی دشوار است بنابراین با تصمیمات ناگهانی و بررسی نشده آنرا سخت تر نکنید و کاملا سنجیده عمل کنید.

.
منابع:
.https://www.pelak.com

انتخاب خودروی مناسب اسباب کشی
top