رایج ترین عمل‌های زیبایی آقایان

  • شرح مطلب
  • سایر مطالب
بیشتر مردم فکر می‌کنند فقط زنان عمل‌های زیبایی انجام می‌دهند، اما واقعیت چیز دیگری است. جراحی‌ها و عمل زیبایی در میان مردان نیز بسیار رایج است. محبوب‌ترین آن‌ها عبارت است از:
لیزر خط ریش
شایع‌ترین عمل‌های زیبایی مردان
برخی از مردان از مو‌های زائد گونه و زیر گردن رنج می‌برند. آن‌ها مجبورند هر روز مو‌های زائد صورت را اصلاح کنند. این امر خسته کننده است و وقت و انرژی زیادی می‌گیرد. اما با لیزر کردن مو‌های زائد در ۱۵ تا ۳۰ دقیقه توسط پزشک متخصص و تیم همکاران این مشکل حل می‌شود. البته ممکن است لیزر باعث قرمزی پوست شبیه آفتاب سوختگی شود، اما پس از چند روز از بین می‌رود.
کاشت موی سر
شایع‌ترین عمل‌های زیبایی مردان
یکی از متداول‌ترین عمل‌های زیبایی رایج در میان مردان کاشت مو است که با قلم‌های مخصوصی انجام می‌شود. این قلم ها، روزنه‌هایی را در سر به منظور کاشت پیاز مو ایجاد می‌کنند.
برجسته کردن ماهیچه‌های شکم با جراحی
شایع‌ترین عمل‌های زیبایی مردان
برای نمایان شدن عضلات شکم و دستیابی به اندامی متناسب باید تمرین‌های ورزشی سخت و طاقت فرسایی انجام داد. رژیم غذایی، حرکات ورزشی خاص، سبک زندگی و ژنتیک در عضلانی شدن شکم نقش مهمی ایفا می‌کنند، اما برخی از افراد راه آسانتر را انتخاب می‌کنند. آن‌ها با عمل جراحی سه یا چهار ساعته، چربی‌های منطقه شکم را کاهش داده و عضلات آن را برجسته می‌کنند.
لیفت و یا تزریق چربی به صورت
شایع‌ترین عمل‌های زیبایی مردان
عمل جراحی صورت در مردان با تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. کشیدن و لیفت پوست صورت، تزریق چربی برای جوانسازی و بازیابی حجم و فرم از دست رفته صورت، برداشتن خال و یا پوشاندن جای زخم ها، آکنه و جوش با استفاده از لیزر، بالا بردن پلک‌ها و ابرو‌ها از دیگر عمل‌های زیبایی شایع در میان مردان است.
کاشت ریش و سبیل
شایع‌ترین عمل‌های زیبایی مردان
کاشت ریش و سبیل به این شکل است که در قسمت‌هایی از صورت که رویش مو کم است و یا مطلقاً وجود ندارد، مو کاشته می‌شود. پزشک متخصص فولیکول‌های مو را از ناحیه اهدا کننده سر جدا کرده و به دقت در ناحیه‌ای از ریش و سبیل که کم پشت و یا دچار ریزش شده می‌کارند. مهمترین عوامل ریزش ریش و سبیل در مردان عبارت است از آلوپسی آره آتا، استرس و فشار‌های روحی و روانی، قارچ‌ها و ناراحتی‌های پوستی، مشکلات هورمونی و… می‌باشد.

.
منابع:
.https://www.parsine.com