گل‌محمدی: همه تیم‌های گروه واکسن زده‌اند، جز پرسپولیس/ استرس کرونا داریم

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
گل‌محمدی: همه تیم‌های گروه واکسن زده‌اند، جز پرسپولیس/ استرس کرونا داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تیم‌هایی که در گروه ما حضور دارند واکسن کرونا زده‌اند، جز پرسپولیس و همین موضوع استرس زیادی به بازیکنان ما وارد می‌کند.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با الریان قطر در روز پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این دیدار، آخرین بازی مرحله گروهی ماست. در پنج بازی گذشته عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم خودمان را به‌ عنوان یکی از تیم‌های صعود کننده معرفی کنیم‌. جا دارد از تمام کسانی که برای انجام مسابقات زحمت کشیدند و همچنین میزبانی فدراسیون هند تشکر کنم. با تمام کم و زیاد‌ها میزبانی انجام شد و از همه تشکر می‌کنم.

وی افزود: بازیکنان هم متحمل سخت‌ترین شرایط بودند و مشکلات زیادی را تحمل کردند و توانستند سربلند از این مشکلات بیرون بیایند و روزهای سختی را پشت سر گذاشتند. با تمام استرسی که در بحث کرونا وجود داشت، تمام تیم‌هایی که در گروه ما حضور داشتند واکسن کرونا زده بودند، جز پرسپولیس و همین موضوع استرس زیادی به بازیکنان ما وارد می‌کند. جا دارد از مسئولان کشوری بخواهیم نسبت به واکسیناسیون عمومی اقدامات بهتری شود، خصوصا ورزشکاران که همیشه در معرض ابتلا هستند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: همه بازی‌های گروه ما سختی‌های خاص خودش را دارد و برای ما مهم است، مثل بازی فردا با الریان که باید کیفیت خودمان را نشان دهیم و به عنوان تیم اول راهی مرحله حذفی شویم. با تمام وجود و با تمام قوا مقابل الریان بازی خواهیم کرد. می‌دانیم که الریان هم می‌توانست به عنوان یکی از صعود کننده‌ها باشد اما کمی بد شانسی آورد و نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com