توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در گلستان

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در گلستان

رزمایش مومنانه، مواسات و همدلی با کمک سازمان های مردم نهاد به منظور توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان امروز در گلستان برگزار شد.

استاندار گلستان در مراسم توزیع این بسته های معیشتی، اظهار کرد: کمکهای مومنانه و کمک های سازمان های دولتی، سمن ها و گروه های جهادی از ابتدای کرونا به صورت منسجم در استان شکل گرفت.

هادی حق شناس بیان کرد: حدود ۱۴ ماه که استان و کشور درگیر بیماری کرونا است، همواره گروه‌های مردمی تلاش کردند به بخشی از جامعه که به سبب از دست دادن شغل، آسیب بیشتری از این بیماری دیده اند کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: در ماه رمضان این کمک ها افزایش پیدا کرد و امروز شاهدیم که گروه‌های مردمی و سمن ها به شکل منسجم این بسته ها را تهیه کردند. امیدواریم همه خیران و افرادی که توانایی مالی دارند، کمک های خود را به این گروه های مردمی برسانند زیرا این گروه‌ها با شناسایی افرادی که آسیب جدی دیدند می توانند کمک ها را به نیازمندان واقعی برسانند.

استاندار گلستان با اشاره به تاکیدات اسلام در پرداخت خمس و زکات و کمک به نیازمندان، گفت: اگر همه توصیه های اسلام را به درستی انجام دهیم و خمس و زکات خود را به موقع بپردازیم، فقیری وجود نخواهد داشت.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com