برتری تراکتور مقابل شارجه در گام آخر/ شاگردان خطیبی در انتظار نتایج گروه استقلال برای جواز صعود

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
برتری تراکتور مقابل شارجه در گام آخر/ شاگردان خطیبی در انتظار نتایج گروه استقلال برای جواز صعود

تیم فوتبال تراکتور در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه B به مصاف شارجه امارات رفت و در پایان به پیروزی رسید تا شانس صعود داشته باشد.

دیدار دو تیم شارجه امارات و تراکتور ایران در آخرین دیدار گروه B لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 22:30 پنجشنبه شب در ورزشگاه شارجه آغاز شد و با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید.

محمد عباس‌زاده در دقیقه 7 و 66 مسابقه برای تراکتور موفق به گلزنی شد.

تراکتور که این دیدار را با ترکیب محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، ابوالفضل رزاق‌پور، محمد عباس‌زاده و میلاد فخرالدینی آغاز کرد، با تغییر اهدافش در این بازی خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 7 مسابقه با پرس در یک سوم دفاعی شارجه، سامان نریمان جهان صاحب توپ شد و محمد عباس‌زاده را در موقعیت قرار داد تا این بازیکن دروازه شارجه را باز کند.

بازیکنان تراکتور در نیمه نخست بازی با پرس از بالا و تصاحب توپ در میدان، بازی خود را به حریف اماراتی دیکته کردند و پیروز به رختکن رفتند. هرچند صعود شارجه به عنوان تیم نخست گروه B چندان به آب و آتش نزد تا کار تراکتوری‌ها دشوار نشود.

در نیمه دوم تراکتوری‌ها سعی در کنترل بازی و افزایش فاصله در ضد حملات داشتند. جایی که سامان نریمان در دقیقه 66 خود را تا شش قدم شارجه رساند و در نهایت با ارسال پاس در دهانه دروازه عباس‌زاده و تراکتور را به گل دوم رساند‌.

میثم تیموری به جای پیمان بابایی، سعید واسعی به جای سامان نریمان جهان، علی فتحی و صیاد کوکبی‌اصل به جای  محمد عباس‌زاده و ابوالفضل رزاق‌پور و پیمان کشاورز به جای اکبر ایمانی در نیمه دوم برای تراکتور وارد زمین شدند.

شارجه با این شکست ۱۱ امتیازی ماند و در رده نخست قرار گرفت و تراکتور با ۱۰ امتیاز دوم شد تا برای صعود، نگاهی به بازی‌های دو گروه باقی مانده دیگر داشته باشد.

با توجه به شکست السد و تفاضل بهتر تراکتور نسبت به تیم ژاوی امیدهای تبریزی ها برای صعود بیشتر شده است. در صورت نبردن استقلال یا تساوی الدحیل و الاهلی در بازی فردا شب شاگردان خطیبی به عنوان یکی از ۳ تیم برتر دوم به دور حذفی خواهند رسید.

جامپی لیدا داور ژاپنی این بازی پیمان بابایی از تراکتور و لوازینیو از شارجه را با کارت زرد جریمه کرد.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com