ترددهای بین شهری و استانی برای ۶ روز آتی ممنوع است

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
ترددهای بین شهری و استانی برای ۶ روز آتی ممنوع است

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: تردد خودرویی بین شهری و استانی از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه (۱۲ تا ۱۷ خرداد ماه جاری) برابر مقررات در نظر گرفته شده ممنوع است.

سرهنگ عباس مظفری  افزود: برابر اعلام ستاد مدیریت مقابله با ویروس کرونا استان زنجان، ترددهای خودرویی بین شهری و استانی در طی روزهای یاد شده به منظور مقابله و پیشگیری با این بیماری منحوس، نباید انجام شود که در غیر این صورت پلیس راهور استان با رانندگان خاطی بدون هیچگونه اغماضی برخورد قانونی خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه ممنوعیت تردد خودرویی به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان به قوت خود باقی است، اظهار داشت: ورود به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب ۱۰ و ۵ میلیون ریال جریمه در نظر گرفته شده است که هیچ چشم پوشی نیز از سوی عومال پلیس راهور استان زنجان نسبت به اعمال قانون در کار نخواهد بود.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان به موضوع مجوز اخذ شده و ثبت آن در سامانه فرمانداری‌ها اشاره کرد و گفت: پلیس به رانندگانی که دارای حکم ماموریت بوده و یا شغل آن‌ها خارج از شهرها باشد فقط اجازه تردد خواهد داد و امید است رانندگان به این موضوع توجه جدی تری داشته باشند تا با مشکل منع تردد و برخورد قانونی مواجه نشوند.
 
مظفری به ممنوعیت تردد خودرویی شبانه در سطح استان اشاره کرد و افزود: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ساعت ۳ بامداد برای همه شهرها با همان جریمه ۲ میلیون ریالی در حال اجرا است که از رانندگان خواهش می کنیم قانون و مقررات محدودیت های تردد خودرویی را تا عادی شدن شرایط کرونایی رعایت و از ترددهای غیر ضرور پرهیز کنند.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com