رژیم صهیونیستی مدعی خنثی کردن عملیات قاچاق سلاح در مرز لبنان شد

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
رژیم صهیونیستی مدعی خنثی کردن عملیات قاچاق سلاح در مرز لبنان شد

ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که تلاش‌ها برای وارد کردن یک محموله سلاح قاچاق از لبنان به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را خنثی کرده است.

«اویخای ادرعی»، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) در توئیتی نوشت که تلاش برای قاچاق اسلحه در مرز لبنان خنثی شد.  

وی افزود: [ در این عملیات ] 43 قطعه سلاح در منطقه «الغجر» کشف و ضبط شد.  

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل اضافه کرد که نیروهای ارتش این رژیم، دیشب به هنگام رصد اطلاعاتی افراد مظنونی را مشاهده کردند که از طریق روش‌های آشکار و پنهان در حال انتقال چمدان‌هایی از لبنان به داخل اسرائیل (سرزمین‌های اشغالی) در منطقه روستای الغجر بودند.  

خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه به نقل از سخنگوی رژیم صهیونیستی اضافه کرد که این، بزرگترین عملیات قاچاق سلاح در سالهای گذشته [ در مرزهای سرزمین‌های اشغالی ] بوده است.  

ادعای سخنگوی ارتش صهیونیستی در حالی مطرح می‌شود که پیش از این روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» در مقاله‌ای که پس از ساعتی آن را حذف کرد، نوشته بود: ارتش اسرائیل در سال 2016 شورشیان سوری را با سلاح سبک تجهیز کرد. 

این گزارش افزود: هدف اسرائیل از حمایت گروه‌های تروریستی در جولان ایجاد یک منطقه حائل علیه نیروهای حزب الله در سوریه بوده است. 

ارتش رژیم صهیونیستی پیش‌تر اعلام کرده بود که طی عملیاتی در نقطه‌ای از مرز بلندی‌های جولان سوری و اشغالی، کمک‌های گسترده‌ای را برای معارضان سوری ارسال کرده است. 

روزنامه «وال استریت ژورنال» نیز در گزارشی نوشته بود که رژیم صهیونیستی به صورت منظم به شورشیان سوری برای خرید سلاح و مهمات پول داده است. 

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

رژیم صهیونیستی مدعی خنثی کردن عملیات قاچاق سلاح در مرز لبنان شد