بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری شهرستان قرچک

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری شهرستان قرچک

رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستان قرچک، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب قرچک، دستورات لازم برای حل مشکلات مردم را صادر کرد.

محسنی اژه‌ای با حضور در شهرستان قرچک به مدت دو ساعت از دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان(ساختمان شهید ستاری) و همچنین دادگستری قرچک(مجتمع قضایی شهید جعفرپور) بازدید کرد.

‌‌در جریان این بازدید که رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و رئیس کل دادگستری استان تهران نیز حضور داشتند، رئیس دستگاه قضا ضمن بازدید از بخش‌ها و شعب مختلف واحد‌های قضایی، به گفتگو با مراجعه‌ کنندگان، قضات و کارکنان قضایی پرداخت.

رئیس قوه قضاییه در خلال گفتگو‌های خود با مدیران و کارکنان قضایی شهرستان قرچک، از میزان ورودی پرونده‌ها، آمار پرونده‌های کثیرالشاکی و معوق و همچنین دلایل اطاله دادرسی در برخی پرونده‌های مُسن، کسب اطلاع کرد.

در بخش پایانی بازدید دو ساعته محسنی اژه‌ای از واحد‌های قضایی قرچک، رئیس دستگاه قضا با حضور در نمازخانه ساختمان دادگستری این شهرستان، ضمن استماع مشکلات و مسائل مراجعه‌ کنندگان و آگاهی از روند طی شده برای پرونده‌های آنها، دستورات مقتضی را خطاب به رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قرچک صادر کرد.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری شهرستان قرچک