ترک فعل دولت روحانی درباره خرید واکسن کرونا بررسی شود

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
ترک فعل دولت روحانی درباره خرید واکسن کرونا بررسی شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه اعتبارات خرید واکسن کرونا تخصیص داده شد اما برخی از مسئولان وظایف خود را در این باره به خوبی انجام ندادند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: یک میلیارد یورو جهت تأمین واکسن در مقابله با بیماری تخصیص داده شد. سوال این است که چه کسانی کوتاهی کردند و چرا به موقع سفارش خرید واکسن ندادند؟

وی بیان کرد: باید مشخص شود که آیا در این زمینه ترک فعلی صورت گرفته است؟ کسانی که در این زمینه تخلف کردند باید پاسخگو باشند چرا که اعتباراتی در اختیارشان قرار گرفت اما به موقع اقدام نکردند و الان هم فرار رو به جلو می‌کنند و مطالبه گر شدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی حتماً باید ترک فعل‌هایی که در این زمینه انجام شده است، مورد پیگیری قرار دهد چرا که اعتبارات خرید واکسن موجود بود اما برخی از افراد وظایف خود را در این زمینه انجام ندادند و به موقع سفارش خرید واکسن ندادند.

محمد باقر قالیباف در پاسخ به این تذکر گفت: کمیسیون‌های اصل ۹۰ و بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهند داد.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

ترک فعل دولت روحانی درباره خرید واکسن کرونا بررسی شود