رشادت پلیس و دستگیری ۲ عامل قدرت نمایی در خرم آباد

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
رشادت پلیس و دستگیری ۲ عامل قدرت نمایی در خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از دستگیری دو نفر از عاملان شرارت و قدرت‌نمایی و رشادت مأموران در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عباس دولتشاهی امروز ۲۰ مهرماه، اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد در سطح شهر خرم‌آباد، بلافاصله موضوع به‌صورت ویژه و به‌منظور شناسایی و دستگیری مخلان نظم و امنیت در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از اقدامات پلیسی موفق به شناسایی دو نفر عامل شرارت و قدرت‌نمایی شده که پس از هماهنگی قضائی جهت دستگیری افراد وارد عمل شده، به‌محض مشاهده مأموران اقدام به قدرت‌نمایی با سلاح سرد می‌کنند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد خاطرنشان کرد: بلافاصله مأموران با اقتدار و رشادت و همچنین رعایت قانون به‌کارگیری سلاح هر دو نفر را زمین‌گیر و دستگیر می‌کنند.

دولتشاهی ادامه داد: پس از استعلامات به‌عمل‌آمده مشخص شد افراد دستگیرشده از اراذل و اوباش و دارای سوابق متعدد کیفری و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی بوده که در نهایت و پس از تکمیل پرونده روانه زندان شدند.

وی ضمن هشدار به افراد هنجارشکن اضافه کرد: برخورد پلیس و دستگاه قضائی با مخلان نظم و امنیت با اقتدار، بدون اغماض خواهد بود و هر فرد یا افرادی تحت هر عنوان بخواهند به این خط قرمز ورود کنند قطعاً با واکنش سخت پلیس مواجه خواهند شد.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

رشادت پلیس و دستگیری ۲ عامل قدرت نمایی در خرم آباد