یک زن اسرائیلی در امارات محکوم به اعدام شد

تاریخ / 18 فروردین

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

روز گذشته (سه‌شنبه) دادگاه امارات یک زن اسرائیلی را به جرم حمل و نگهداری نیم کیلوگرم کوکائین به اعدام محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، وکیل این زن اسرائیلی گفته که موکلش به اعدام محکوم شده است؛ اما قصد دارد علیه این حکم درخواست تجدید نظر کند.

«فداء کیوان» ۴۳ ساله، اهل حیفا سال گذشته پس از کشف نیم کیلوگرم کوکائین در خانه‌اش در دبی دستگیر شد.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرده که از این پرونده از طریق کانال‌های دیپلماتیک و نمایندگی اسرائیل در امارات متحده عربی آگاه است.

وکیل «فداء کیوان» در مصاحبه خود از مقامات تل آویو و رسانه‌های عبری‌زبان خواسته است تا مانند کاری که برای «نعمه یسسخار» کردند، برای موکل وی نیز انجام دهند.

«نعمه یسسخار» شهروند صهیونیستی در سال ۲۰۱۹ در روسیه به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود که با دخالت «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی در نهایت آزاد شد.

امارات ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ تحت حمایت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری پیشین آمریکا، توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل امضا کردند و دو طرف چندی بعد موافقتنامه معافیت متقابل روادید ورود را منعقد کردند.

پیشتر نیز در ۱۳ دی سال گذشته، کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی فاش کرد که تعدادی از گردشگران این رژیم با وجود محدودیت‌های شدیدی که از سوی کشور امارات اعمال می شود، توانستند مقادیر زیادی مواد مخدر به این کشور قاچاق کنند.

بر اساس این گزارش، کسانی که از اسرائیل وارد امارات شدند مقادیری از مواد مخدر مانند حشیش و ماری جوانا را به امارات وارد می‌کنند.

این در حالی است که یکی از آنها گفته که از قوانین سختگیرانه و مجازات های شدید اعمال شده توسط امارات برای افرادی که درگیر مواد مخدر هستند، آگاهی نداشته است.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

همچنین ببینید: