قهرمان المپیک ترکیه با آرش میراسماعیلی دیدار کرد

تاریخ / 20 فروردین

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

«حسین اوزکان» قهرمان پرافتخار جودوی کشور ترکیه در حالی بامداد امروز شنبه 20 فروردین ماه 1401 از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شد که در اولین دیدار با حضور در فدراسیون جودو با آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون و صدیقه کعبی زاده دبیر کل فدراسیون جودو کشورمان دیدار و گفت گو کرد.

همچنین محمدرضا حاج یوسف زاده مدیر فنی تیم ملی، مصطفی کریمی و هادی کردی رئیس و دبیر سازمان تیم های ملی نیز در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه نیز مقرر شد که “اوزکان” در انتخابی تیم ملی حضور داشته باشد و بعد از آن به مدت 3روز در اردوی تیم ملی تمرینات ملی پوشان را زیر نظر داشته باشد و پس از بررسی شرایط و امکانات جودوی ایران، جلسه ای را با کمیته فنی فدراسیون جودو داشته باشد و در صورت توافق طرفین،قرارداد وی امضا شود.

لازم به ذکر است، براساس تصمیم سازمان تیم های ملی و بررسی های لازم از گزینه های مطرح شده(برای مربیگری در تیم ملی بزرگسالان) طی یک ماه گذشته در نهایت امروز(شنبه) محسن ذکریا، علی معلومات، وحید بنا و حسین قمی به عنوان مربیان تیم ملی انتخاب شدند که در جلسه امروز نیز این نفرات حضور داشتند و به اوزکان معرفی شدند.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

همچنین ببینید: