حضور پوششی نظامیان رژیم صهیونیستی در پایگاه‌های آمریکایی در منطقه

تاریخ / 22 فروردین

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

 مدتی است برخی تجهیزات پروازی و جاسوسی رژیم صهیونیستی به همراه کارشناسان نظامی این رژیم در پایگاه‌های آمریکا در تعدادی از کشورهای منطقه مستقر شده‌ و در پوشش نیروهای آمریکایی اقدامات مستقلی را دنبال می‌کنند.

 این پروژه پس از انتقال رژیم صهیونیستی از حوزه یوروکام به سنتکام که با هدف زمینه‌سازی برای نقش‌آفرینی اطلاعاتی و نظامی تل‌آویو در منطقه پس از خروج آمریکا از غرب آسیا صورت گرفت، اجرا شده است.

 از حضور تجهیزات پروازی و جاسوسی رژیم صهیونیستی در پایگاه‌های آمریکا در برخی کشورهای منطقه، مستندات تصویری دقیقی نیز وجود دارد که تایید کننده اطلاعات میدانی است.

 مسئولین ارشد کشورهایی که کارشناسان پوششی اسرائیل در آنها حضور پیدا کرده‌اند در جریان این شیوه حضور نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در کشورهای خود هستند اما ترجیح می‌دهند در این خصوص سکوت اختیار کنند.

موضوع حائز اهمیت، حضور پوششی نیروهای نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در برخی کشورهایی است که روابط نزدیکی با جمهوری اسلامی ایران دارند.

هدف اصلی حضور و فعالیت عوامل رژیم صهیونیستی در برخی کشورهای منطقه، جاسوسی و جمع‌آوری مستقیم اطلاعات از پایگاه‌ها و نقاط حساس جمهوری اسلامی ایران است.

اگرچه این اقدامات تحریک‌آمیز که کشورهای میزبان نیز در قبال آن مسئول هستند زیر رصد نیروهای مسلح ایران قرار دارد لیکن ماهیت این اقدامات موجب افزایش تنش و بی‌ثباتی در منطقه خواهد شد و می‌تواند شرایط غیرقابل پیش‌بینی را به دنبال داشته باشد.

 

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

همچنین ببینید: