پنکه هوشمند شیائومی

تاریخ / 25 فروردین

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

شیائومی به تازگی یک پنکه هوشمند ایستاده با فرکانس متغیر DC به بازار عرضه کرده است. این پنکه ایستاده از ۱۳ آوریل در مرکز خرید شیائومی در دسترس خواهد بود و با قیمت ۷۸ دلار به فروش خواهد رسید. این پنکه بدلیل حجم بالای هوای ۲۹ متر مکعب در دقیقه، قادر است در عرض ۲ دقیقه یک گردش کلی در سراسر خانه ایجاد کند؛ همچنین دارای یک سر چرخان اتوماتیک با زاویه چرخش فوق العاده گسترده است.

این فن دارای فرکانس متغیر DC است که می‌تواند باد را با سرعت حداکثر ۶.۵ متر بر ثانیه تولید کند. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به کنترل باد سنسور دما و رطوبت و گردش عمقی ۱۶ متری اشاره کرد. به این معنی که هوا به سرعت می‌تواند در سراسر خانه گردش کند؛ همچنین مجهز به یک سنسور داخلی هال است که از چرخش خودکار ۱۵۰ درجه افقی، ۹۰ درجه عمودی دو محوره، جابجایی عریض چند زاویه‌ای برای رسیدن به منطقه بزرگ‌تر پشتیبانی می‌کند.

در هنگام خاموش شدن فن، سر پنکه به حالت استراحت خود باز می‌گردد. پنکه MIJIA شیائومی دارای یک سنسور دما و رطوبت بسیار دقیق است که قادر است سرعت دنده و باد را با شرایط مختلف محیط داخلی مطابقت دهد. این پنکه هوشمند می‌تواند لوازم خانگی دیگر مانند رطوبت‌گیر، سیستم تهویه، رطوبت‌ساز و دستگاه‌های گرمایشی را به یکدیگر متصل کند.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

همچنین ببینید: