عاشق و معشوق های سریال از سرنوشت

تاریخ / 30 فروردین

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

عاشقانه های سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت، سریال محبوبی که این روزها جایگاه سریال شبکه دو را به انحصار خود درآورده است، از قرار معلوم مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و میتوان آن را به عنوان یکی از سریال های مورد توجه مخاطبان تلویزیون دانست.

موضوعی که اصولا در این دسته فیلم ها بیشتر توجهات را بخود جلب می کند، عاشقانه های سریال است که به همین بهانه تصمیم گرفتیم در غالب مطلبی مختصر این بخش از نمناک را به معرفی عاشق و معشوق های این سریال بپردازیم.

هاشم و نغمه

اولین عاشق و معشوق بدون شک مختص نقش هاشم و نغمه ی از سرنوشت است که با وجود فراز و نشیب ها در سری های قبلی بهم رسیدند اما در نهایت از هم جدا شده و سری چهارم این سریال با روایت جدایی نغمه از هاشم کلید خورد.

هاشم و آرام

چند قسمت بعد، ساناز سعیدی در نقش خانم هرسینی که به عنوان سرمایه‌گذار وارد مجموعه شده بود، در کنار هاشم و سهراب قصه شروع به کار کرد.

ابتدای کار این لج و لج بازی های دارا حیایی با خانم هرسینی بود که مرتب تکرار میشد اما پس از مدت کوتاهی، هاشم به خانم هرسینی علاقه مند شد و ادامه ماجرا.

دارا حیایی و ساناز سعیدی

سهراب و آرزو

ماجرای عاشقی سهراب با بازی کیسان دیباج و آرزو با بازی مونا کرمی، از سری های قبلی سریال از سرنوشت آغاز شده بود و در مسیر عشق آنها فراز و نشیب هایی همچون سفر آرزو به خارج از کشور و بعد از بازگشت، مخالفت پدر آرزو با این ازدواج، وجود داشت اما در نهایت به سرانجام رسید.

سهراب، پسر خوب سریال که با پاییندی به عشق قدیمی اش زندگی مشترک خود را تشکیل داده است، با وجود مشکل جسمی همسرش تلاش در امیدوار کردن آرزو برای هرچه بهتر زندگی کردن دارد.

کیسان دیباج و مونا کرمی

منصور و میترا

مجید واشقانی بازیگر نقش منصور و میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت، زوج عاشق بعدی این لیست هستند که با وجود کوتاهی دوران عشق آنها، تمام داستان دنباله ای است از اتفاقاتی که منصور با کوتاهی اش و میترا با سپری کردن دورانی بسیار سخت در این مجموعه خلق کرده اند.

مجید واشقانی و میترا رفیع

مینو و شاهین

این روزها رفت و آمدهای مشکوک بازیگر نقش مینو، دختر منصور و مینا، جزو هایلایت های سریال از سرنوشت است. مهدیس توکلی در نقش دختر خانواده ماجدی با پسری تلفنی صحبت میکند و در پاسخ به شک مادرش عنوان میکند که قصد ازدواج با پسر جوان دیده نشده را دارد. مدتی بعد پس از بازگشت پسر دایی اش از آمریکا، تا حدودی ماجرا لو رفت و از مکالمات تلفنی مینو با شاهین روشن است که این دو بهم علاقه مند هستند.

مهدیس توکلی و فرهنگ زرگرباشی 

مهدیس توکلی و فرهنگ زرگرباشی در نمایی از سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت4 به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان یکی از سریال های در حال پخش در شب های ماه مبارک رمضان 1401 است که در این مجموعه هنرمندانی همچون لیلا بلوکات، حسین پاکدل، مجید واشقانی، رضا داوودنژاد، ساناز سعیدی، سید مهرداد ضیایی، نگین صدق گویا، سولماز غنی، مائده طهماسبی، رضا بنفشه خواه، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مونا کرمی، مهدیس توکلی و… نقش آفرینی کرده اند.

.
منبع: خبر فوری | https://www.khabarfoori.com

همچنین ببینید: