مشکلات کم‌آبی در شهرستان دشتستان حل شود

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
6054f4d11f0e8_6054f4d11f0ea

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم پیشگیری از تکرار مشکلات کم‌آبی این شهرستان گفت: این مشکلات تا قبل از رسیدن تابستان باید حل شود.

ابراهیم رضایی عصر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت اعیاد شعبانیه در شبانکاره با بیان اینکه پاسداری وظیفه سنگینی است، اظهار داشت: اکنون نیز باید از معیشت مردم، از اشتغال و رفاه مردم پاسداری کنیم و برای رفع مشکلات و تأمین نیازهای مردم نیاز به تلاش ویژه داریم.

رضایی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ پاسداری و فرهنگ و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: باید این فرهنگ در عرصه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و… نیز وارد شود. در فرهنگ حاج قاسم سلیمانی، اختلاس و رانت‌خواری، پارتی بازی، ویژه‌خواری و آقازاده بازی جایی ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت انرژی هسته‌ای اشاره کرد و افزود: اقتدار آینده ایران بستگی به انرژی هسته‌ای دارد چراکه کاربردهای فراوانی از جمله سوخت هواپیما، شناورها، پزشکی، علمی و… دارد و نیاز داریم که به آن دست یابیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از زیاده‌خواهی‌های کشورهای غربی و بویژه اعضای گروه ۱+۵ گفت: خودشان بمب اتمی هم ساخته‌اند ولی به ما می‌گویند از انرژی هسته‌ای برای برق هم استفاده نکنید. برای اینکه به این سطح از فناوری هسته‌ای دست یابیم، نخبگان و دانشمندان زیادی را تقدیم کرده‌ایم.

وی تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی را از مطالبات رهبر معظم انقلاب و یک ضرورت دانست و افزود: وقتی از دولت جوان حزب‌الهی صحبت می‌کنیم منظور یک باند سیاسی خاصی نیست و نباید آن را مصادره کرده یا در چپ و راست و یک قبیله سیاسی محدود کنیم.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با بیان اینکه مردم روزهای سختی را به لحاظ معیشتی و اقتصادی می‌گذرانند، تصریح کرد: در طی سالیان اخیر فشار زیادی بر مردم در حوزه معیشتی و رفاهی وارد شده است و ما معتقدیم که راه حل رفع مشکلات فعلی کشور تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی است تا با کار جهادی و روحیه انقلابی به مردم خدمت کند و مشکلات را کم کند.

رضایی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه آب تاکید کرد: کشاورزان شبانکاره از داشتن اولین نیاز خود برای کشاورزی محروم هستند و در مقابل آنها شرمنده هستیم. همه مسئولان باید از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند.

وی اضافه کرد: برای رفع مشکل آب شرب در دشتستان باید از همین الان تلاش شود تا در فصل گرم سال شاهد تکرار مشکلات کم‌آبی سال‌های قبل نباشیم و دوباره شرمنده این مردم نشویم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به همراه سایر مسئولان، پیگیری‌های مستمری را برای تکمیل و تجهیز بیمارستان محلی شبانکاره داشته‌ایم و همچنان پیگیر تأمین نیازها و خواسته‌های مردم این منطقه هستیم.

.
منبع: خبر فوری / https://www.khabarfoori.com

مشکلات کم‌آبی در شهرستان دشتستان حل شود