عامل قتل‌های خانوادگی کنگان با ضرب گلوله پلیس از پای درآمد

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
عامل قتل‌های خانوادگی کنگان با ضرب گلوله پلیس از پای درآمد

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان با قرارگرفتن در کمین پلیس، پس از لحظاتی مقاومت توسط تک‌تیراندازان “نوپو” پلیس استان کشته شد.

سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با  اشاره به حادثه قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان اظهار داشت: فردی 28اسفندماه با اسلحه جنگی “کلاشینکف” در 3 درگیری 7 نفر را به قتل رساند و متواری شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شناسایی عملیات دستگیری عامل این قتل‌ها در کنگان افزود: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان در یک عملیات پیچیده و هدفمند در کمین پلیس قرار گرفت و پس از لحظاتی مقاومت توسط تک‌تیراندازان نوپو پلیس «یگان ویژه نیروی انتظامی» کشته شد.

وی بیان کرد: اخبار تکمیلی و جزئیات این خبر  به زودی اعلام می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با تأکید بر برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر گفت: استان بوشهر از استان‌های امن کشور و اکنون امنیت پایدار حاکم است و نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌های با هنجارشکنان بدون وقفه برخورد می‌‌کند.

در 28 اسفند فردی به علت اختلافات خانوادگی 7نفر در کنگان به ضرب گلوله به قتل رساند.

 در این جنایات 5نفر در محله گوده، یک نفر در شهرک نفت و گاز و یک نفر در محله حسین‌آباد و 2نفر در درگیری دیگری در کنگان به ضرب گلوله کشته شدند.

این قاتل سابقه ارتکاب قتل در سال 73 را داشته و با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن  به جرم حمل مواد مخدر نیز 20سال سابقه زندان داشته است.

.
منبع: خبر فوری / https://www.khabarfoori.com

عامل قتل‌های خانوادگی کنگان با ضرب گلوله پلیس از پای درآمد