انهدام باند سرقت خودرو در غرب تهران/ کشف ۷ خودروی سرقتی

  • شرح خبر
  • سایر اخبار
60573fd9d7b2f_60573fd9d7b32

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۶ نفر سارق حرفه ای خودرو خبر داد و گفت: در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه این تبهکاران تعداد ۷ دستگاه انواع سوای کشف گردید.

سرهنگ کارآگاه داود فرد در توضیح خبر اظهار کرد: چندی قبل با توجه به شکایات واصله در خصوص سرقت خودرو از محدوده شمال غرب تهران موضوع به طور ویژه در دستور کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با مراجعه کارآگاهان به محل‌های سرقت و با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته هیچ گونه سرنخی از سارقان بدست نیامد در گام بعدی کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی سرکرده باند که یکی از سارقان سابقه دار سرقت خودرو به هویت میلاد بود را مورد شناسایی قرار دادند.

جانشین رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد میلاد پس از آزادی از زندان با تشکیل باندی اقدام به سرقت خودرو در محدوده غرب تهران می‌نماید که با رصد اطلاعاتی تمامی اعضای این باند ۶ نفره مورد شناسایی قرار گرفت که با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پلیسی در محدوده غرب استان تهران اعضای باند دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه ۷ دستگاه خودروی مسروقه کشف شد.

سرهنگ فرد تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده سارقان ضمن اعتراف به سرقت گفتند: ما با پرسه زنی در محدوده‌های خلوت و با انتخاب خودروهای فاقد ایمنی آنها را سرقت می‌کردیم، سرکرده باند در ادامه اعترافات خود به سرقت ۵ فقره سرقت خودروی مزدا وانت و دو دستگاه خودروی ماکسیما و ۷ دستگاه خودروی رنو ساندرو و دو دستگاه خودروی ال ۹۰ معترف شد که پس از سرقت محتویات داخل خودرو و لوازم با ارزش خودرو را در محلی خلوت رها کرده و متواری می‌شدند.

وی در پایان گفت: با توجه به دستگیری این اعضای باند سرقت و اعتراف صریح به جرم خود متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی جهت ادامه تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

.
منبع: خبر فوری / https://www.khabarfoori.com

انهدام باند سرقت خودرو در غرب تهران/ کشف ۷ خودروی سرقتی