اولین واکنش و امتیازهای منتقدان به فیلم تنت(tenet)

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

اولین نقدها و امتیاز منتقدان به فیلم «تنت»(tenet) ساخته کریستوفر نولان منتشر شد./ بازی زیرکانه و هوشمندانه رابرت پتینسون و الیزابت دبیکی

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «تنت»(Tenet) به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان که قرار است از 26 آگوست 2020 (5 شهریور 1399) در کشورهایی مانند استرالیا، کانادا، آلمان، دانمارک، اسپانیا، فرانسه، مصر، ایتالیا و ترکیه اکران عمومی خود را آغاز کند، شب گذشته برای منتقدان به نمایش درآمد و اولین واکنش و امتیاز منتقدان را به همراه داشت.

امتیاز فیلم تنت(tenet) در متاکریتیک: 71 از 100

امتیاز فیلم تنت(tenet) در راتن تومیتوز: 79 از 100

این فیلم از منتقدان در سایت متاکریتیک امتیاز 71 و از منتقدان در سایت راتن تومیتوز امتیاز 79 را گرفته است که این امتیازها، امتیازهای قابل قبولی است و انتظار تماشاگران را برای دیدن این فیلم، بیش از پیش افزایش می‌دهد.

اولین واکنش و امتیازهای منتقدان به فیلم تنت(tenet)

فیلم‌های قبلی کریستوفر نولان مانند تلقین(Inception)، درمیان ستارگان(Interstellar)، شوالیه تاریکی(The Dark Knight) و دانکرک(Dunkirk) به ترتیب امتیازهای 74، 74، 84 و 94 را از منتقدان سایت متاکریتیک دریافت کردند.

 

اولین واکنش و نقدهای منتقدان به فیلم تنت(tenet)

-رابی کالین(تلگراف): بازی زیرکانه و هوشمندانه‌ی رابرت پتینسون و الیزابت دبیکی تنها زمانی مشهود میشود که شما متوجه می‌شوید تنت دارد به کجا میرود و شاید جاییست که باید باشد. تنت فیلمی است که باعث میشود عده‌ای از فریبی که خوردن حالت تهوع بگیرند و عده‌ای دیگر در شگفتی و شوق، ایستاده تشویق کنند.

– جوردن فارلی(توتال فیلم): قطعا تنت فیلمی چالش‌برانگیز برای تماشا بعد از ۵ ماه غیبت سینما خواهد بود. تنت فیلمی کاملا کمیاب از فیلمسازی چیره‌دست است که همه چیز را تمام و کمال روی میز قرار داده نه تصویری کوچک از ذهنش.

– بری هرتز(گلوب اند میل): تنت، فیلم هیجان‌انگیزی نیست که نیاز به کشف حقایق و اسرار داشته باشد اما یک تمرین شدید در روایت مهندسی معکوس و غیرقابل فهم است.

– گای لاج(ورایتی): تنت جام مقدس موعود نیست اما به اندازه‌ی تمام سختگیری‌ها و ژست موقرش، فیلمی گیج‌کننده، گران، و سرگرم‌کننده برای تمام مخاطبین پیر و جوانش است.

کنت برانا و الیزابت دبیکی در فیلم تنت(Tenet)

«تنت» داستان جاسوسی را دنبال می‌کند که به وسیله‌ی سفر در زمان و تولد دوباره، قصد دارد از جنگ جهانی سوم جلوگیری کند.

رابرت پتینسون,  الیزابت دبیکی,  جان دیوید واشینگتن, مایکل کین, کنت برانا, آرون تایلر جانسون, هیمش پاتل, کلمنس پوئسی, دیمپل کاپادیا, دنزل اسمیت, ریچ سرالو کو, مارتین دونوان, یوری کولوکلنیکوف و اندرو هوارد بازیگران این فیلم هستند.

کریستوفر نولان یکی از طرفداران اصلی اکران سینمایی است و کمپانی برادران وارنر تا اعلام کرده بودند که تا یافتن زمانی مناسب برای اکران سینمایی فیلم جدید این کارگردان، منتظر خواهند ماند و این فیلم در سامانه‌های نمایش آنلاین فیلم اکران نخواهد شد.


ویدیو نقد و تحلیل فیلم «تنت»(Tenet) در کانال یوتیوب سلام سینما

.
منبع: سلام سینما | https://www.salamcinama.ir

اولین واکنش و امتیازهای منتقدان به فیلم تنت(tenet)