تاریخ پخش فصل پنجم سریال ریک و مورتی با یک تریلر مشخص شد

  • شرح خبر
  • سایر اخبار

ادالت سویم با انتشار یک تریلر جذاب تاریخ پخش فصل پنجم سریال «ریک و مورتی» (Rick and Morty) را مشخص کرد.

سریال ریک و مورتی طی سال‌های اخیر توانسته نظر بسیاری از علاقه‌مندان به مجموعه‌های کمدی موقعیت و انیمیشن‌های بزرگسالانه را به خود جلب کند. این مجموعه از دنیای علمی-فانتزی خاص خودش بهره می‌برد و به خاطر ترکیب این فضا با مسائل سیاسی و اجتماعی روز به یکی از بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های انیمیشنی پخش شده در دهه‌ی اخیر تبدیل شده است. ریک و مورتی روایتگر ماجراجوی‌های عجیب و نامتعارف دانشمند الکلی به نام ریک سانچز با نوه‌ی کوچکش مورتی است که طی هر قسمت با مشکلات بسیاری دست به گریبان می‌شوند. ادالت سویم پخش هفتگی فصل پنجم سریال ریک و مورتی را از تاریخ ۳۰ خرداد (۲۰ ژوئن) آغاز خواهد کرد.

تریلر جدید ریک و مورتی نشان می‌دهد در فصل پنجم هم شاهد نبردهای بین کهکشانی، دیوانه‌بازی‌های همیشگی ریک و خنگ‌بازی‌های مورتی و جری خواهیم بود. از سویی دیگر انتظار داریم شخصیت بث نقش تاثیرگذارتری در این فصل ایفا کند و احتمالا شاهد یک یا دو قسمت با محوریت سامر نیز باشیم. فصل چهارم با دگردیسی نسبی بث به پایان رسید و دیدیم او آن‌طور که نشان می‌داد، نیست. احتمالا فکر مشغولی‌ها و تصمیمات بث یکی از تم‌های داستانی پررنگ فصل پنجم باشند. از سویی دیگر سازندگان ریک و مورتی به نظر قصد دارند مردپرنده‌ای را همانند فصل‌های ابتدایی به یکی از شخصیت‌های مهم داستان تبدیل کنند و باری دیگر شاهد بازگشت او با لقبی جدید به سریال خواهیم بود.

در سال ۲۰۱۳ شبکه‌ی ادالت سویم دستور ساخت ۷۰ قسمت جدید از سریال ریک و مورتی را داد تا این مجموعه حداقل ۱۰ فصل ادامه پیدا کند! هم‌اکنون فصل‌های قبلی این سریال روی سرویس HBO مکس در دسترس است و فصل پنجم ریک و مورتی نیز در این سرویس قرار می‌گیرد.

منبع: Polygon

.
منبع: دیجی‌کالا مگ | https://www.digikala.com/mag

تاریخ پخش فصل پنجم سریال ریک و مورتی با یک تریلر مشخص شد