دسر و نوشیدنی عروسی

• نوشیدنی‌ها و دسر

 

⇠ آب معدنی، نوشابه، دوغ ، دلستر، آب میوه ، شربت ، نوشابه، آب میوه، دلستر، شربت، دوغ، آب معدنی از گزینه های مناسب برای پذیرایی می باشند.

⇠ انواع متنوع کرم کارامل، کیک یخچالی، تیرامیسو، چیز کیک، انواع متنوع پودینگ ها، موس ها و ژله ها از گزینه های مناسب برای دسر پذیرایی می باشد.

.

۱. دسرهای میوه‌ای کوچک

دسرهای میوه‌ای معمولاً طرفداران زیادی دارند. یک ایده‌ی جالب برای دسر مراسم عروسی می‌تواند طعم‌های مختلف بستنی باشد که داخل آن‌ها با میوه‌های گوناگون مثل توت‌فرنگی پر شده باشد. به منظور جذابیت بیش‌تر نیز می‌توانید بستنی را روی بیسکوییت یا شیرینی سرو کنید.

 

۲. کیک‌های کوچک بر روی چوب

هر چیزی که بتوان بر روی چوب سرو کرد می‌تواند یک ایده‌ی فوق‌العاده برای دسر مراسم عروسی باشد. تمامی پای‌ها در طعم‌های مختلف مثل پای سیب، زغال اخته، شکلات، کاراملی، موزی و … می‌تواند هم برای مهمانان شما سرگرم‌کننده باشد و هم امکان امتحان کردن طعم‌های مختلف را برای آن‌ها فراهم آورد.

 

۳. پاراف میوه

پاراف ماست و میوه یک گزینه‌ی خوب برای یک دسر کاملاً سالم است. حتی در صورت تمایل می‌توانید چندین نوع میوه برای پاراف در نظر بگیرید تا مهمانان شما طبق ذائقه‌ی خود طعم مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

۴. کیک فشاری

خوردن کیک‌های فشاری بسیار آسان است. به طوری‌که مهمانان شما حین رقص هم می‌توانند این کیک را نوش جان کنند. قالب‌های کیک‌های فشاری انواع مختلفی دارند که بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانید هر نوعی از آن را انتخاب کنید.

 

۵. دونات‌ها

استفاده از کیک‌ها و شیرین‌های تک نفره با طعم‌های مختلف یک ایده‌ی جالب برای دسر مراسم عروسی شما است که در عین سادگی می‌تواند با چینش زیبا بسیار شیک و زیبا به نظر برسد و جذابیت مراسم شما را چندین برابر کند. دونات‌ها در عین سادگی می‌توانند جلوه‌ی خاصی به مراسم شما بدهند.دونات‌ها و کیک‌های تک نفره در عین سادگی می‌توانند جلوه‌ی خاصی به مراسم شما بدهند.

 

۶. پاراف پودینگ

معمولاً همه‌ی افراد اعم از پیر و جوان پودینگ شکلاتی دوست دارند. پس استفاده از پودینگ شکلاتی برای دسر مراسم عروسی می‌تواند یک ایده‌ی فوق‌العاده باشد. البته برای جذابیت بیش‌تر می‌توانید آن‌ها را به شکل‌های خلاقانه‌ای تزیین کنید که جذابیت خاصی برای مهمانان شما داشته باشد.

 

۷. شیر و بیسکوییت

دسر شیر و بیسکوییت خانگی یک دسر بسیار سالم برای مهمانان شما است که می‌تواند خاطره‌ی ماندگاری را برای مهمانان شما رقم بزند. البته برای جذابیت بیش‌تر می‌توانید بیسکوییت‌ها را در طعم‌های مختلفی تهیه کنید که مهمانان مطابق با ذائقه‌ی خود بتوانند از بین آن‌ها انتخاب کنند.

 

۸. دسر موس

موس‌ها به ویژه موس شکلاتی و وانیلی طرفداران بسیاری در بین مردم دارد. می‌توانید با ترکیب موس شکلاتی و وانیلی با بیسکوییت یک دسر بسیار خوشمزه و جالب برای مهمانان خود ترتیب دهید.

 

۹.شیرینی‌های مختلف

این دسر سنتی یک گزینه‌ی بسیار خوب برای مهمانی‌ها و عروسی‌های شما است. ساندویچ‌های کیکی پر شده با خامه یا مارمالاد می‌تواند در رنگ‌های مختلفی تهیه شده و جلوه‌ی خاصی به مراسم شما ببخشد.شیرینی‌ها در طعم‌ها و رنگ‌های مختلف می‌تواند یک ایده‌ی عالی برای مراسم عروسی شما باشد.

 

۱۰. کیک‌های توپی با روکش شکلات

کیک‌های توپی می‌توانند در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی ایجاد شوند و مطابق با سلیقه‌ی شما با ظاهر زیبایی چیده شده و مزین مراسم عروسی شما باشند.

 

۱۱. تارت‌های خانگی

تارت‌ها همیشه جزو دسرهای پرطرفدار هستند. اگر طعم‌های ترش جزو نوستالژی کودکی شما هم هست می‌توانید با استفاده از زغال اخته یا توت فرنگی طعم‌های خاصی به آن‌ها داده و در تهیه‌ی این دسرها از نهایت خلاقیت خود استفاده کنید.

.
منابع:
.https://rosily.ir
.https://www.shadito.com
.https://www.kavyab.com
.https://bazmineh.com

error: Alert: Content is protected !!